Září 2009

Lidi výlet

25. září 2009 v 20:51 | PawlušQa
Ahoj lidi jedu se skautama na výlet do Bílých Karpat!! no je prodloužený víkend a tak se těším!! no jinak jedu zítra ráno a o sedmi odcházím!! no mějte se fajn!!! a užívejte víkendu!! pak sem dám nějaké ty fotenky!!!


Oznamko 18.9.09

18. září 2009 v 21:03 | PawlušQa
No definitivně jsem se rozhodla že smažu veškeré článecky a nahradím je new a to i lepšímy!! jinak roztřídila jsem SBénka!! tentokrát si nikdo nebude moci vybrat koho na ikonku!! dokonce ani EvčaEmma. ikonky jsem už udělala a náhodně je roztřídím!! ikonky jsou s celebritami které tu na blogu budou a to jest: Miley Cyrus, Emily Osment, Demi Lovato a Selena Gomez. jak budou rozděleny se dozvíte jenspíš zítra!! jinak jak jsou vlastně afíci rozděleni?? zatím vám sem dám jen seznámek ale můžete se zapisovat i nadále!!

Sezman veškerých Affs:

Sister Site
EvčaEmma
Elite
Lyssa.Mary
Lucias
Charmed-ka.Pavla
[S]Miley
Top
Míša
Keti.Miley
Celene
Billie
Tým F--Layouts
Ennie
Miya-chan
Seriály-fan
PhoeBea

No jistě jste si všimli že je new kategorie a jedna zmizela!! Tým F--layouts jsem dala proto že v tomto týmu jsem nechtěla dělat rozdíly mezi SBénky a jsme spřátelení a zůstameme asik proto že jsme v jednom týmu moc ke mě na blog nechodí ale co už!! a co rubrika Others?? no Keti.Miley by tam byla sama a tak jsem si šupsla rovnou do Top jelikož její blog je fajn!! doufám že si budeme rozumět!!Jinak spřáteluji i nadále někteří se nezapsali a to jsem jim to psala na blog!! jediný komu to promíjím je Tery.Paige která nemuže na PC tak uvidím ale asik ji do Top dám. teď se buď vzhnu na ty klikačky a nebo půjdu mazat staré články, či chystat rozcestíky ale spíš půjdu na ty články!!


No nápadík!!

16. září 2009 v 21:11 | PawlušQa
No tak lidičky rubriky jsou asik hotové!! a napadlo mě že vše na tomto blogu smáznu!! no neim to jistě ale asik jo!! bude to tak lepší!! bude to jakoby new blog ale se starou adresou!! zítra začnu přidávat rozcestíky!! a tak takže teď musím udělat úvodní stránku do přírazu a pak se vrhnu na D.Ú. z matiky!! no zatím se mějte zítra se tu určo stavím!! a asik oběhnu i SBénka!!

Oznámení o rubrikách

16. září 2009 v 20:20 | PawlušQa
Tak ahojík lidi!! jakpak se máte?? no smázla jsem všechny rubriky!! a teď se vrhnu na přidávání new!! takže se zatím mějte!! a doufám že se vám líbí desing který je jak asik víte od mého súpa čúpa SB od Lyssy.Mary. pak sem přidám i info k němu tak zatím!! idu na ty rubriky!!

Třídění SBének

13. září 2009 v 19:54 | PawlušQa
No a slíbené třídění!!!
Pokud chcete abychom byly SB napiš mi do komentu toto:
 1. Nick
 2. Blog
 3. Co si myslím o mě(dle článků jak na tebe působím)
 4. Co si myslíš o mém blogu
 5. Do jaké skupiny by si chtěl patřit??Elite, Top, Others popřípadě Sisters Site
New SB uvítám
Do třídění se nemusí zapisovat Celene,Míša a Miya-chan(neim jak jsou na tom s časem+Celene a Miya-chan mají hiatus)
Jinak vítám i new SB a taky

Hledám další sesterský bloček pokud by měl někdo zájem budu jen ráda


Oznamko

13. září 2009 v 19:49 | PawlušQa
No lidi konečně(vím že to píšu asik po sté:D) ale pustila jsem se do té rekonstrukce!! smáznu všechny rubriky(fakt do jedné!!) a dám to tu celé new!! články tu nechám ale budu to brát spíš jako by tu nebyly(teda možná) možná je taky smažu no podle času!! taky udělám new lay!! i když tento je moc hezu!! no a napadlo mě že bych si ho někde objednala!! no napadá mě Lyssa.Mary no ale dám semka třídění!! no je to takové oznamko takže tu příští týden čekejte spíše rozcestíky a ke konci nějaký ten článeček!!

Ale abych vás navnadila tak vám písnu co tu přibyde a co zůstane za rubriky!!

Zůstávají rubriky:
 • Samozřejmě Blog
 • My Graphic
 • Katalog
 • Soutěže a Cenky
 • Hannah Montana(bude to pozměněné (viz. dozvíte se pokud budete číst dál:))
a přibydou:
 • rubrika Celebrity(Miley,Selena, Emily, Demi možná i další)
 • rubrika dnes slaví.....
 • rubrika filmy a seriály( budou semka patřit: Kouzelníci z Wawerly, Hannah Montana a obnovím Čarodějky, také budu přidávat upoutávky na filmy a tak)
No myslím že je to vše ale nejsem si tím jistá!! ale na závěr důležitá věc k zapsání komentu pod článeček!!!
Takže za 1. Prosím Lyssu.Mary aby napísala jestli by souhlasila s tím aby mi udělala layoutek(co na něj se domluvíme)
za 2. prosím všechny jestli jim tu chybí nějaká rubrika ať písnou a já se rozhodnu zda ji přidám či ne
a za 3. idu přidat třídění a pak oběhnu SB aby si tento článek přečetla a jestli chou tak aby se zapsala do třídění!!!

Miley Cyrus When I Look At You

12. září 2009 v 12:34 | PawlušQa
No a dám semka oficiální videoklip. Bohužel nejde dát semka z YouTube a tak ho semka dávám z MySpace


Sháním hlásek

11. září 2009 v 21:26 | PawlušQa
Ahojky lidi prosím hlásněte pro mě!! jsem v SONFilm soutěžím s Kouzelníky z Wawerly the Movie
budu všem vděčná za hlásky!! jinak jsem i v soutěži o nej blog u Evči Emmy a budu ráda když tam hlásnete taky!! odkazy jsou v Menu tak pls hlásněte!!!

Tak a slíbený Layoutek

9. září 2009 v 21:22 | PawlušQa
No lidi je tu ten layout a jsem na něj mimořádně pyšná!!!! ale musím udělat jednu věc a to omluvit se Elie že jsem se po ní opičila, víte je mým vzorem!! je úžasná grafička no a tak doufám že se nebude zlobit!! no jinak se chci zeptat jestli máte Facebook pokud jo mohly bychom být přáteli!! já jsem Pavla Florianová!! porád hraju hru FarmVille a děsně mě to baví!! tak budu ráda když budeme přáteli!! no už jsem nejspíš dokendala!! jinak jsem vám zapoměla říct že jsem včera byla na divadle!! no ale teď fakt končím!! dobrou

Kecíky

7. září 2009 v 21:33 | PawlušQa
No dnes idu už spát ale zítra se pokusím semka něco hodit a dohončit lay. mám ho skoro hotový a ispirovala jsem se layoutkem Miya-chan http://pavlinqa-jojinek.blog.cz/0907/lay-emily-eiffel-tower to je on. no já ho mám v takové červené fotka je také z premiéry HM ale není tam Eifelovka ale Tower Bridge!! no nechte se překvapit!! myslím že se povedl a doufám že Elie nebude vadit že jsem se kapánek no vlastně dost opičila ale lay se mi líbil a tak jsem si udělala vlastní podobný!! no zatím se mějte. Dobrou

1. číslo Pájina hvězdného magazínu

6. září 2009 v 16:20 | PawlušQa
No konečně jsem ten časopis dodělala no ta titulní stránka není nic moc jelikož jsem ji dělala už dávno ale jinak je to dobrý ne?? no doufám že si ho někdo přečne nebo si alespoň zasoutěží!! no víte neim jak zvýšit návštěvnost!! někdo na blog moc nepřidává a má ji velikou!! no uvidíme doufám že se udržíme na 30-ti denně!! doufám že mě podpoříte!! tak zatím se mějte a čtěte magazím ať tu může být další!!

P.S. odpovědi na soutěže do komentů a musíte se zůčastnit všech tří otázek jinak to bude neplatné

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host


Kecy,kecy,kecy

6. září 2009 v 11:44 | PawlušQa
No lidi jsem u sebe v pokoji a děsnej rámus!! no přemýšlím co to je a pak to zjistím táta si hraje s vláčka
ma:D no fakt neke!! máma je dala jim dala po dlouhé době podobu a táta jim dává funkčnost!! pak vám semka dám fotku, no možná i nějaké to video!! no jinak mě napdlo že bych mohla přidávat různé příbě, povídky a tak no a chci se zeptat jestli by ste to čatli!! pro zábavu, z nudy nebo tak!! no a taky chci koněčně dát do provozu magazím!! nmám ho rozdělanej skoro půl roku a nějak nemám nápad na článek no pokusím se dnes něco vytvořit a dát sem nějaké články!! no ztatím se mějte!! a odpovídejte na otázku!!

Hotovo!!

3. září 2009 v 19:36 | PawlušQa
No lidi dnes jsem se měla celkem dobře!! jinak ten titulek značí to že už mám vybrané obrázky!! některé jsou i od súpa grafičky Sáry!! doufám že se nebude zlobit:) no teď si idu z nějakýma pohrát a upravit je!! jsou hezu!! co nejdřív si je vytisknu a nalepím na sešitky!! pak vám sem dám fotky sešitů a schválně kdo své pozná!! jinak výtvory mám od: Lyssy.Mary, Tery.Paige, seriály-fan, Ennie, Miya-chan, Evči.Emmy, PetrushQy, Míši, Sáry a PawlušQy:D(možná etě od někoho ale nevzpomínám si:)) no už se těším na výsledek zatím se mějte!!

Lidičky mám nápad

2. září 2009 v 13:09 | PawlušQa
No tak za prvé chci říct že se mám celekm dobře škola ujde akorát že mám asik 8 new učebnic takže hrůza!!! no jinak dobrý!! no a k tomu nápadu!!

Víte napadlo mě že si od každého SB zkopčím pár hezkých výtvorů ořšžu si je a zmenším na požadovanou velikost a pak si je vytisknu abych si je mohla nalepit na sešity!! chci si tak zpestřit jak učení tak dny ve škole tím že na vás budu myslet!! tak se k tomu pls vyjádřete pokud se někdo nevyjádří tak počítám s tím že souhlasí!! své výtvory tam budu mít taky!! pokud někdo chce abych si zkopčila určitý vátvor ať mi buď pošle odkaz nebo jako přílohu mailu na PavlinQa-blog@seznam.cz!!

a teď jaké podmínky dodržím při kopírování:

 1. až budu mít vše zkopčené a upravené dám to sem na blog aby ste věděli co se mi líbí:)
 2. na každý výtvor napíšu výrobce!!
 3. napíšu vám co je na kterém sešitě!!
 4. nebudu nic vydávat za svou tvorbu(no kromě té své:D)
 5. Pokud má někdo dotaz nebo chce přidat nějakou podmínku ať napíše do komentářů!!
Doufám že budete souhlasit!! a pokud by někdo chtěl tento nípad zkopírovat či si ho trochu pozměnit ať mě udá jako toho odkud čerpal nápad!! (pokud toto někdo vymyslel přede mnou je to možné ale ten nápad mě napadl včera večer)