Květen 2010

My twitter 4.3

6. května 2010 v 7:05 | PawlušQa |  Twitter
My Twitter
Tak lidi jsu nemocná. šíleně mě bolí v krku. volala jsem mamce a ona řekla ať zůstanu doma. ležím v posteli a mám půjčený její noťas. budu se asik nudit. no neva já jen aby jste to věděli

VGS 1.úkol

4. května 2010 v 19:36 | PawlušQa |  VGS...
...
Tak máme tu první úkol VGS, bude to jednoduché!! takže zadání:

Tema: CZ seriál novy
Co: Barnner
Rozměry: 440 x 240
S kým: s nějakým CZ seriálem který jede na nově( Ulice, Ordinace, ...)
Barvy: volitelné
Posílat do: 11.5.2010

zprovozněno!!

4. května 2010 v 18:42 | PawlušQa |  Oznámení
Tak hotovo!! konečně jsme to dodělala!! nějaké úpravy to potřebuje ale na provoz stačí zatím toto!!

takže zavítejte, přihlašte se a hrajte na happydogs.blog.cz


že by šikana??

4. května 2010 v 18:25 | PawlušQa |  Něco o mě
...
Tak zaadím to do rubričky něco o mně!! dnes si mě vzala bokem Machrka(naše učitelka matiky) a zeptala se mě zda se mi nezdá že mě šikanují. proč? protože jsem každou, ale fakt každou hodinu v matice vyvolaná spolužáky k tabuli. a jí to přišlo divný už jednou a upozornila na to. a dnes už to asik prostě nevydržela:D a navíc se jenda hokla(nebudu jmenovat) začala smát a Machča ji napomenula že to sranda není. já jí řekla(když si mě teda vzala za dveře a ptala se zda je to i v jiných předmětech) že se mi to nezdá jako šikana a je to dobrý, mě totiž příjde že mě ti spolužáci teď mají celekm rádi!! a takovou slovní šikanu jsem si už prožila a Macharka mi tehdy hodně pomohla a má mě ráda(možná i nejradši ze třídy mi občas přijde) a já se jí pak zeptala zda má někoho na moderování programu naší školy na Dny Slavkova(určitě Vás pozvu!! ty co bydlí v Brně by přijet mohly bude to fajn a třeba se potkáme!!) bohužel prý jo, ale že na mě myslela a že je to škoda. takže si letos asi nezamoderuju.(ale třeba se to změní, no moc si to přeju!!) no prostě příběh ze školy!!Machču mám ráda a jsu ráda že mi pomáhá!! je to fajn učitelka škoda že není mladší byla by z ní totiž fajn kamarádka, která si mě všímá a pomůže mi.

P.S. ty co to četli obdivuju, ale napsat jsem to musela. pokud by jste někdo chtěli vědět víc co se stalo ráda vám to písnu třeba po icq!!

Zprávička

4. května 2010 v 17:54 | PawlušQa |  Messages
...
Tak lidi předem veliká omluva!! nebyla chuť semka jít takže bych Vás etě otrávila!! navíc jestli to někomu vadí ať řekne!! já mu řeknu toto: "je to můj blog a budu na něj chodit kdy chci a přidávat co chci!!" no to jen aby někdo věděl že nemá smysl mě zahlcovat nadávkama že semka nechodím prostě není čas!!
tak a teď z jiného soudku(udělám radost především Mišuli:D) jdu na ten blogís s tou hrou!! myslím že to dneska zprovozním!!
večer bude zase Ordinace!! už se mocky těším takže to tu nebudu!! no jinak semka dnes konečně něco přidám!! a navíc zítra mi odpadá kroužek a poslední hodina takže tu budu zhruba od půl 2 a pak půjdu do juncku kolem 5 takže dobrý ne?? pokusím se semka zajít ale myslím že náladička bude!! tak jdu něco přidat a pak se vrhnu na ty pitomý pravidla hry!! grrrrrr :D